Abonentizdevums ir papildināts ar jaunu 8.1. nodaļu – «Mārketinga iespējas internetā», kurā rokasgrāmatas lietotājs saņems atbildes uz šādiem būtiskiem jautājumiem:

  • Kas jāņem vērā, izlemjot reklamēties internetā?
  • Kādai jābūt tīmekļa vietnei, lai tā būtu ērta lietošanai?
  • Kā uzrakstīt e-pasta vēstuli klientam, kura tiks izlasīta?

Ieskats materiālā:

[..] Iedomājieties, ka jums piedāvā iegādāties automašīnu, datoru, dzīvokli vai jebko citu birojā, kurā ir no eņģēm izlauztas durvis, lūp tapetes un ik pa brīdim nokrīt griestu apmetums. Tajā pašā laikā pārdošanas menedžeris jums mēģina iestāstīt, ka uzņēmums veiksmīgi darbojas jau vairākus gadus un ka viņam var uzticēt jūsu naudu. Šķiet diezgan absurdi, vai ne? Tikpat absurdi, izrādās, ir to pašu darīt internetā.

Padomājiet, kāda būs jūsu potenciālā klienta reakcija, ja pirmais iespaids par jums viņam būs baneru siena jūsu vietnē, nestrādājošas pogas un teksts: «Mēs esam labākie tādā un tādā tirgū!» No šādām situācijām palīdz izvairīties tīmekļa vietnes lietojamības standartu ievērošana.

Uzņēmuma vietne ir virtuālā seja un vizītkarte internetā, kas rada priekšstatu. Vai saburzīta vizītkarte vai izkārtne, pat netīrs, plandošs karogs jums spēj radīt labu iespaidu, tiekoties ar partneriem vai viesojoties?!

Ko īsti nozīmē termins «vietnes lietojamība»? Tīmekļa vietnes lietojamība, vienkārši runājot, ir izdabāšana tās apmeklētājiem. Nedaudz komplicētāk to var definēt kā dizaina tīrību, navigācijas intuitīvismu, tehnisku kārtību un satura neuzbāzību.

Vietne ir jūsu uzņēmuma izkārtne, birojs un tirdzniecības punkts internetā, līdz ar to ir svarīgi, lai tā atstātu pozitīvu iespaidu apmeklētājam, kuram, ļoti iespējams, pirmā saskarsme ar jūsu uzņēmumu ir tieši te. Lai tīmekļa vietni varētu nosaukt par atbilstošu lietojamības pamatprincipiem, tai ir jābūt: [..]