Jaunākie papildinājumi veidoti sadarbībā ar rokasgrāmatas pamatsatura autoriem – korporatīvo finanšu kompāniju LAIKA STARS.

«Finanšu vadības rokasgrāmatas» jaunā tēma ir veltīta mezanīna aizdevumiem. Banka, izskatot jautājumu par finansējuma piešķiršanu jauniem projektiem vai esošā biznesa paplašināšanu, kā arī apgrozāmo līdzekļu iegādi, vēlas redzēt finansiāli stabilu partneri, kurš spēj līdzfinansēt projektu. Nereti uzņēmējiem nav līdzekļu līdzfinansējuma nodrošināšanai pietiekamā apmērā. Šādā gadījumā uzņēmēji var izmantot Latvijas Garantijas aģentūras piedāvāto mezanīna aizdevumu. 3 pušu – projekta iniciatora, bankas un Latvijas Garantijas aģentūras – sadarbība palīdzēs realizēt interesantas un inovatīvas idejas, kā arī paplašināt esošo uzņēmumu, sasniedzot jaunas virsotnes biznesā. Mezanīna aizdevumus izsniedz uz laiku līdz 10 gadiem, maksimālā aizdevuma summa investīciju projektiem – 5 000 000 miljoni EUR, apgrozāmiem līdzekļiem – 200 000 EUR.

«Finanšu vadības rokasgrāmatā» atradīsiet atbildes uz jautājumiem:

  • Kādi ir mezanīna aizdevuma piešķiršanas nosacījumi?
  • Kas ir jāņem vērā, gatavojot dokumentus mezanīna aizdevuma saņemšanai?
  • Kā mezanīna aizdevums ietekmēs jūsu biznesa naudas plūsmu?

Korporatīvo finanšu kompānija LAIKA STARS ir biznesa vērtēšanas, investīciju projektu attīstības, finanšu vadības konsultāciju un finanšu apmācību eksperts. Augsti kvalificēta un pieredzējusi profesionāļu komanda dalās savā pieredzē ar «Finanšu vadības rokasgrāmatas» lasītājiem. Visu tēmu saturs ir balstīts uz pieredzi, kas uzkrāta, strādājot pie vairāk nekā 800 finanšu projektiem.