Rokasgrāmatas jaunākie papildinājumi turpināti veidot sadarbībā ar starptautisko supervīzijas un kaučinga kompāniju SIA Amber Training International, kas specializējas organizāciju vadības jautājumos un veicina uzņēmumu profesionālo izaugsmi.

Sadarbībā ar autoriem tapis īpašs piedāvājums visiem rokasgrāmatas abonentiem – iespēja pieteikties uz SIA Amber Training International vienu bezmaksas konsultāciju pēc Jūsu izvēles:

  • apmācības treniņu Jūsu uzņēmuma komandai;
  • koučinga sesiju par starpkultūru sadarbību un uzvedību.

Tāpat sadarbībā ar šo papildinājumu autoriem abonentizdevumā turpināts papildināt jauno 9.3. apakšnodaļu «Starpkultūru izpratne – pamats starptautiskajā pārdošanā un eksportā»:

  • 9.3.4. «Pārdošanas procesa soļu izmantošana sadarbībā ar Vāciju»;
  • 9.3.5. «Pārdošanas procesa soļu izmantošana sadarbībā ar ASV»;
  • 9.3.6. «Pārdošanas procesa soļu izmantošana sadarbībā ar Indiju».

Turpinot dalīties savā plašajā pieredzē par starpkultūru zināšanu ietekmi uz pārdošanu, autori stāsta par to, kādos aspektos jāpievērš uzmanība savai uzvedībai pirms sarunas ar vācu partneri, kam pievērst uzmanību, sadarbojoties ar Vācijas, ASV vai Indijas partneri. Apraksts par ASV tirgu sagatavots kopā ar amerikāņu partneri Džonu Šoru (Jon Shore) un kompāniju www.corporateconsulting.eu. Savukārt stāsts par Indijas pieredzi ir jaunākais personīgais redzējums un ieguldījums starpkultūras aspektā.