Par mums

SIA Izdevniecība Dienas Bizness prioritāte ir profesionāli un kvalitatīvi nodrošināt ekonomiski aktīvus cilvēkus ar noderīgu lietišķo informāciju, kura ikdienas darbā ir būtiska augstākā līmeņa vadītājiem, uzņēmumu īpašniekiem, vadošajiem speciālistiem, grāmatvežiem, finansistiem, juristiem, pārdošanas speciālistiem, personāla vadītājiem, mārketinga un sabiedrisko attiecību speciālistiem, projektu vadītājiem, vadības konsultantiem un citus nozaru speciālistiem.

Līdz ar to viens no darbības uzdevumiem ir skaidrot normatīvos aktus, dažādu nozaru specifiku un uzņēmumu vadības jautājumus, kā arī aktualitātes, kas ietekmē Latvijas uzņēmējdarbības vidi.

Tādējādi jau vairāk nekā desmit gadus Dienas Bizness palīdz Latvijas ekonomiski aktīviem cilvēkiem ikdienas darbā, izdodot rokasgrāmatas – drukātus un elektroniskus abonentizdevumus, kuru autori ir profesionāli nozaru eksperti. Dienas Biznesa rokasgrāmatas var dalīt vairākos segmentos: dažādu nodokļu likumu komentāri, likumdošanas un nozaru izdevumi, kā arī uzņēmumu vadības rokasgrāmatas.

Kopš 2012. gada Dienas Bizness piedāvā arī e-grāmatas, lai ikviens interesents – students, pašnodarbinātais, valsts pārvaldes darbinieks vai nozarē strādājošais speciālists un pat privātpersona, kura, piemēram, vēlas iegādāties nekustamo īpašumu vai izīrēt dzīvokli, – spētu atrast sevi interesējošu informāciju un noderīgu padomu par izdevīgu cenu.

Šo gadu laikā Dienas Biznesa rokasgrāmatu abonenti, kā arī e-grāmatu lietotāji – gan uzņēmēji un nozaru speciālisti, gan arī valsts un pašvaldību institūciju vadītāji un darbinieki – šos izdevumus un produktus ir novērtējuši kā praktisku palīgu ikdienas darbā!

Ja Jums ir ierosinājumi un interese kļūt par Dienas Biznesa rokasgrāmatu vai citu piedāvāto produktu partneri satura izstrādē, lūdzam sazināties ar redaktoriem pa tālruni 67063286.