Dienas Bizness Rokasgrāmatu nodaļa sāk sadarbību ar Apvienību par godīgiem nodokļiem, tādējādi paužot atbalstu valsts nodokļu sistēmas sakārtošanai un godprātīgiem uzņēmējiem. Sadarbības laikā ir plānots izstrādāt informatīvus, izglītojošus materiālus «Nodokļu likumu komentāru» rokasgrāmatām. Piemēram, šobrīd tiek veidots ilustratīvs informatīvais materiāls, identificējot pazīmes, kas liecina par darījumu ar paaugstinātu PVN risku. Informatīvos materiālus saņems nodokļu likumu komentāru rokasgrāmatu abonenti.

Apvienības par godīgiem nodokļiem dibinātājs Jānis Eismonts atzīst: «Publiskajā telpā ir nepietiekami daudz informatīvo materiālu, kas viegli uztveramā formā ļautu iepazīties ar pienākumiem un dažādiem riskiem nodokļu jomā.»

«Apvienības par godīgiem nodokļiem viens no darbības mērķiem ir izglītot sabiedrību par dažādiem jautājumiem, kas saistīti ar nodokļu jomu. Nodrošināt, ka ikkatrs no mums netieši piedalās nodokļu sistēmas sakārtošanā. Dažādi ilustratīvi informatīvi materiāli ir viens no veidiem, kā īsi un kodolīgi pievērst sabiedrības uzmanību par nodokļu jomas aktualitātēm,» iniciatīvas skaidrojumam pievienojas otrs projekta iniciators – Valts Stūrmanis.

Plašāk par Apvienību par godīgiem nodokļiemwww.godigs.orgwww.godigsnodoklumaksatajs.lv.

Godīgs Nodokļu Maksātājs