«Dienas Bizness Rokasgrāmatas» sadarbībā ar «Pārdošanas skolu» dāvina īpašu iespēju apmeklēt pārdošanas konferenci «Grand Sales 2015» 23. oktobrī.

Tikai «Dienas Bizness» abonentiem – dalība diviem cilvēkiem par viena maksu!

“Grand Sales 2015” – te būs kā Volstrītā


Kā pārstāt baidīties no pārdošanas, Modes tendences klientu apkalpošanā, Reklāmas mediju revolūcija, Kur nostādīt pārdošanas tēmekli 2016. gadā.
Un vēl – Opel auto testi pusdienu pārtraukumā un konferences afterparty Vecrīgā un pārdošanas dilemmu spēle “Pārdod vai mirsti!”.

“Šī ir latviskai mentalitātei neparasta konference, jo tajā satiekas līdzīgi domājošu, iespējams Latvijā enerģiskāko cilvēku daļa – pārdošanas speciālisti un vadītāji. Arī pats konferences formāts un atmosfēra velk paralēles ar Volstrītas biznesa temperamentu. Agresīva pieeja, mērķtiecīgas stratēģijas un disciplinēts darba ritms – šīs ir lietas, kas attīstāmas vietējiem uzņēmumiem, lai veiksmīgi virzītu mūsu izcilos produktus un pakalpojumus vietējā un starptautiskā tirgū,” – tā par konferenci stāsta tās idejas autors, “Pārdošanas skolas” dibinātājs un vadītājs Jānis Viegliņš.

Pieteikšanās konferencei ar īpašiem noteikumiem ar Drauga kodu “Dienas Bizness” Pārdošanas skolas mājaslapā – http://pardosanasskola.lv/lv/pardosanas-pasakumi/grand-sales-2015